Tutorii de an

Anul universitar 2022-2023

Departamentul de Jurnalism

Anul I: Lector univ. dr. Florian Petrică și Lector univ. dr. Mircea Sava 
Anul II: Asistent univ. dr. Gheorghe Anghel  și Asistent univ. dr. Oana Călin-Lipănescu 
Anul III: Lector univ. dr. Antonia Matei  şi Lector univ. dr. Alexandra Bardan 

Lector univ. dr. Alexandra BARDAN

Departamentul de Jurnalism
alexandra.bardan@fjsc.ro

Lector univ. dr. Antonia MATEI

Departamentul de Jurnalism
antonia.matei@fjsc.ro

Lector univ. dr. Florian PETRICĂ

Departamentul de Jurnalism
florian.petrica@fjsc.ro

Lector univ. dr. Mircea SAVA

Departamentul de Jurnalism
mircea.sava@fjsc.ro

Asistent univ. dr. Gheorghe ANGHEL

Departamentul de Jurnalism
gheorghe.anghel@fjsc.ro

Asistent univ. dr. Oana Maria CĂLIN

Departamentul de Jurnalism
oana.calin@fjsc.ro

Departamentul de Antropologie Culturală şi Comunicare

Publicitate

Anul I: Lector univ. dr. Dan Podaru 
Anul II: Lector univ. dr. Iulian Vegheș
Anul III: Conferențiar univ. dr. Mădălina Buga-Moraru

Conf. univ. dr. Elena-Mădălina BUGA-MORARU

Departamentul de Antropologie culturală şi Comunicare
madalina.moraru@fjsc.ro

Lector univ. dr. Dan-Niculae PODARU

Departamentul de Antropologie Culturală și Comunicare
dan.podaru@fjsc.ro

Lector univ. dr. Iulian VEGHEȘ

Departamentul de Antropologie culturală şi Comunicare
iulian.veghes@gmail.com
Comunicare și relații publice

Anul I: Lector univ. dr. Mădălina Bălășescu
Anul II: Lector univ. dr. Nicoleta Apostol
Anul III: Lector univ. dr. Valentina Boureanu

Lector univ. dr. Nicoleta Elena APOSTOL

Departamentul de Antropologie culturală şi Comunicare
nicoleta.apostol@fjsc.ro

Lector univ. dr. Mădălina BĂLĂȘESCU

Departamentul de Antropologie culturală şi Comunicare
madalina.balasescu@fjsc.ro

Lector univ. dr. Valentina BOUREANU

Departamentul de Antropologie culturală şi Comunicare
valentina.boureanu@fjsc.ro